Muzyczna podróż do krainy bębnów i bębenków

piątek 19 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Becek
    fot. archiwum zdjęć FB Becek
Kiedy: 
  • niedziela 11 września 2022
Gdzie: Bytom
To koncert dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Maluszki spędzą kreatywnie czas ze swoimi rodzicami. W zabawie towarzyszą im muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci w Bytomskim Centrum Kultury, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu i śmiechu. W muzyczną podróż dzieci wyruszą z muzykami filharmonii i orkiestr, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki- prof. Edwina E. Gordona.

Zobacz jak grają bębenki

Podczas najbliższego koncertu dzieciaki posłuchają bębnów i bębenków. Czas trwania koncertu dostosowany będzie do możliwości małych odbiorców (około 45 minut). Podczas zakończenia będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Koncert odbędzie się 11 września o godz. 16 w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury w Bytomiu (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 25 zł – dorosły, 15 zł – dziecko można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie Beceku.

Kategoria: Wydarzenia