Spotkanie z Bolkiem i Lolkiem, indiańskie przygody i quiz

poniedziałek 22 sierpnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Katowice
W ostatnią wakacyjną niedzielę możecie zabrać dzieciaki do kina. Dla najmłodszych przygotowano bajeczki ze Studia Filmów Rysunkowych, a dla fanów przygód - animację „Yakari i wielka podróż”.

W ramach Filmowego Popołudnia dla dzieci w Kinie Kosmos będzie można zobaczyć animacje ze Studia Filmów Rysunkowych. Dorośli przypomną sobie bajki z dziecięcych lat, a dzieciaki będą się świetnie bawić oglądając: „Przygody Bolka i Lolka - Imieniny mamy”, „Przygody Bolka i Lolka - Tola”, „Nasz dziadzio - Moja pierwsza podróż”, „Przygody Myszki - Imieniny cioci”. Seans skierowany jest do najmłodszych widzów w wieku od 3 lat.

Indiańskie przygody i quiz

Drugą filmową propozycją jest „Yakari i wielka podróż”. Film animowany będzie można zobaczyć w ramach cyklu Rodzina w kinie. To opowieść o chłopcu z plemienia Siuksów, który ma jedno marzenie: wskoczyć na grzbiet najszybszego mustanga Małego Pioruna. Kiedy okazuje się, że jego plemię musi uciekać przed nadciągającym tornadem, mały ma ostatnią szansę, by odnaleźć niedoścignionego konia. Nie tracąc ani chwili, Yakari wyrusza w samotną podróż. Seans będzie połączony z quizem. Dla uważnych widzów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania, będą czekały komiksy z serii „Yakari” od dystrybutora Kino Dzieci. Liczba nagród jest ograniczona.

Animacje w ramach Filmowego Popołudnia zobaczycie 28 sierpnia o godz. 15. Bilety w cenie 8 zł można zakupić tutaj. „Yakari i wielka podróż” zobaczycie również 28 sierpnia o godz. 16. Bilety w cenie 16 zł można zakupić online. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie kina Kosmos.

Kino Kosmos mieści się przy ul. Sokolskiej 66 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia