Hawajskie party i nocowanie z klockami LEGO

środa 24 sierpnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 26 sierpnia 2022
Gdzie: Katowice
Jak pożegnać wakacje, aby pozostały miłe wspomnienia na cały rok? Nocowanie połączone ze świetną zabawą w otoczeniu 1000 klocków LEGO, warsztaty plastyczne, tańce – najmłodsi będą zachwyceni.

W sali zabaw 1000 Klocków znajdziecie LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, robotem LEGO Boost. Dla małych fanów motoryzacji przygotowano tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków LEGO.

Hawajskie party

Nocowanie rozpocznie się egzotyczną imprezką – Hawajskim party. Na dzieciaki będą czekać tańce, barek z napojami i owocami oraz warsztaty plastyczne. Nie zabraknie gier i zabaw z klockami LEGO. Nocowanie odbędzie się z 26 na 27 sierpnia w 1000 Klocków w Katowicach. Zabawa rozpocznie się o godz. 18 w piątek, a zakończy o godz. 9 w sobotę. Cena to 90 zł (obejmuje kolację i śniadanie). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia