Kolorowa impreza na kąpielisku

środa 24 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Holi Święto Kolorów
    fot. archiwum zdjęć FB Holi Święto Kolorów
Kiedy: 
  • niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Zabrze
Największa w Polsce kolorowa trasa zawita do Zabrza. Plażowanie możecie połączyć z zabawą proszkami Holi w rytm energetycznej muzyki. Wśród dodatkowych atrakcji: kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i food trucki.

Koniec lata w Zabrzu to Holi Święto Kolorów. Uczestnicy zabawy będą mogli obrzucać się proszkami w 9 kolorach, w rytm muzyki granej przez Dj-ów. Będzie też kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i Bazooki CO2 (ręczne wyrzutnie dymu) oraz strefa food trucków. Ze względu na bezpieczeństwo nie można wnosić własnych kolorowych proszków.

Basen w zielonym zakątku miasta

Teren rekreacyjny Leśnego Kąpieliska w Zabrzu jest bardzo duży (ok. 22 ha). Odwiedzający mają możliwość kąpieli w dwóch basenach o zróżnicowanej głębokości. Znajda tu również zjeżdżalnie, boiska, kawiarnię oraz Ośrodek Jeździecki. To również malowniczy pejzaż oraz specjalnie przygotowane alejki spacerowe.

Holi Święto Kolorów odbędzie się 28 sierpnia w godz. 15-19 na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Natomiast, żeby wejść na teren kąpieliska trzeba zakupić bilet w cenie: 12 zł – normalny, 8 zł – ulgowy. Po godz. 16 za bilety zapłacicie 7 zł – normalny, 5 zł -ulgowy. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia