Wesoły cyrk rozbawi Was do łez

środa 31 sierpnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 4 września 2022
Gdzie: Rybnik
To ostatni spektakl w ramach projektu „Dzieci!!! Przyjechał Teatr!!!”. Na scenie pojawi się Pan Pedro i jego wesoły cyrk. Wśród dodatkowych atrakcji: animacje, dmuchańce, bańki mydlane i warsztaty cyrkowe.

Przedstawienie będzie można zobaczyć w ramach projektu „Dzieci!!! Przyjechał Teatr!!!” w Rybniku. W Parku Górnika na scenie pojawi się „Wesoły cyrk Pana Pedro” (godz. 11). Wydarzenie rozpoczną zabawy w ogrodzie społecznym (godz. 10), gdzie na najmłodszych będą czekać kolorowe bańki mydlane i dmuchaniec.

Humor, dobra zabawa i warsztaty

W cyrku dzieją się rzeczy zaskakujące i można przeżyć niespotykane chwile, a wszystko to, dzięki wspaniałym artystom. Ale co, jeśli ich nagle zabraknie, a dyrektor musi radzić sobie sam? Wtedy robi się niewesoło, zwłaszcza dla dyrektora. Pan Pedrro musi znaleźć jakiś pomysł na spektakl, tak, aby spełnić oczekiwania publiczności, przecież bilety już sprzedane. Będzie dwoił się i troił, aby przedstawienie było barwne, jak zawsze, i wywołało uśmiech publiczności. Po spektaklu odbędą się warsztaty cyrkowe.

„Wesoły cyrk Pana Pedro” będzie można zobaczyć 4 września o godz. 11 w Parku Górnika w Rybniku. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub Domu Kultury Chwałowice.

Kategoria: Wydarzenia