Haja We Kosmosie z Gwiezdnymi Wojnami

poniedziałek 5 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Haja We Kosmosie
    fot. archiwum zdjęć FB Haja We Kosmosie
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 10 września 2022
Coś dla miłośników fantastyki, fantasy, filmów i komiksów - cosplayowe wydarzenie w Siemianowicach Śląskich. Wśród atrakcji: animacje, warsztaty mangi, modelarstwa, konkurs na najlepszy kostium.

Cosplay to nic innego, jak hobby, w ramach którego osoby tworzą przebrania i wcielają się m.in. w postacie z filmów, bajek, gier, postacie historyczne. Już 10 września w Siemianowicach Śląskich będzie można podziwiać kolorowe przebrania podczas imprezy „Haja We Kosmosie”. Chętni mogą również przybyć na wydarzenie w stworzonym przez siebie stroju. Pojawią się grupy cosplayowe skupiający miłośników Star Wars, Bractwa Śródziemia czy też Najemników Pustyni. W programie: przemarsz w strojach przez Park Górnik (godz. 11), warsztaty z rysowania mangi, modelarstwa, impresje muzyki filmowej na fortepianie, militaria, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie konkursu z nagrodami na najlepsze przebranie.

Impreza odbędzie się 10 września w godz. 11-18 w SCK Zameczek (ul. Oświęcimska 1) w Siemianowicach Śląskich. Wstęp wolny. Dokładne informacje znajdziecie na funpage'u Haja We Kosmosie.

Kategoria: Wydarzenia