Jarmark pełen atrakcji i przysmaków

poniedziałek 5 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Jarmark Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB Jarmark Śląskie
Kiedy: 
  • piątek 2 września 2022 - czwartek 15 września 2022
Gdzie: Katowice
Przyciąga zapachami i kolorami. Znajdziecie tu przysmaki z różnych zakątków świata, polskie produkty regionalne, rękodzieło. Najmłodszym spodoba się przejażdżka kolejką i wielkie gry planszowe.

Z okazji 157. urodzin Katowic na Rynku rozpoczął się Jarmark Urodzinowy. Na stoiskach odwiedzający znajdą m.in. indyjskie herbaty, tureckie kawy, holenderskie sery, włoskie i węgierskie wędliny, wypieki i wina gruzińskie oraz wiele innych produktów z całego świata. Nie zabraknie regionalnych przysmaków, jak miody, pierniki, krówki rzemieślnicze. Jarmark to również wyroby rękodzielnicze: biżuteria, ręcznie szyte zabawki, świece, ceramika. W strefie gastronomicznej będą serwowane grillowane serki górskie, owoce w czekoladzie, węgierskie kołacze czy belgijskie frytki. Dla dzieci przygotowano przejażdżki kolejką, karuzelę i strefę wielkoformatowych gier planszowych.

Jarmark Urodzinowy odbędzie się w dniach 2-15 września na Rynku w Katowicach. Otwarty jest w godz. 10-19 w tygodniu oraz godz. 10-22 w weekendy.

Kategoria: Wydarzenia