Strzemieszycki Marszobieg pełen niespodzianek

środa 7 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 września 2022
Sportowa rywalizacja, przejażdżki konne dla dzieci, turniej rycerski, pieczenie podpłomyków, animacje, dmuchany plac zabaw – to tylko część bezpłatnych atrakcji Strzemieszyckiego Marszobiegu.

III Strzemieszycki Marszobieg już 10 września. W sportowych zmaganiach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Do pokonania będzie dystans 5 km biegiem lub z kijami (nordic walking). Zawody dla najmłodszych będą w formie zabawy. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 510795409.

Koniki, rycerze i dmuchane zamki

W programie znalazły się również inne atrakcje. Najmłodszym spodoba się zabawa na dmuchanym placu zabaw, przejażdżki konne, animacje, fotobudka z gadżetami. W wiosce słowiańskiej uczestnicy imprezy skosztują podpłomyków i zobaczą turniej rycerski. Do tego wystawa pojazdów: sportowych, retro, wojskowych, pożarniczych, obrazów i patchworków. Nie zabraknie małego co nieco. W bufecie będzie można skosztować swojskich ciast, a na stoiskach zakupić wyroby z Podhala.

Strzemieszycki Marszobieg odbędzie się 10 września* w godz. 10-16 w dzielnicy Strzemieszyce Małe w Dąbrowie Górniczej (ul. Anna). Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

*Z powodu zapowiedzi złej pogody Marszobieg odbędzie sie 17 września. Program i godziny pozostają bez zmian. Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia dzieci i dorosłych startujących w zawodach.

Kategoria: Wydarzenia