Bańki mydlane, szczudlarze i ekozabawy

czwartek 8 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury w Tychach
    fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury w Tychach
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 11 września 2022
Gdzie: Tychy
O tym, że bycie eko to nie tylko moda przekonacie się podczas rodzinnego pikniku. Czekać będą na Was kolorowe i ciekawe atrakcje m.in. ekoludki z żywymi włosami, szczudlarze, pokaz ognia i bańkowy happening.

Podczas pikniku nie zabraknie ciekawych atrakcji z nurtu eko i świadomego odżywiania. Rodzinnie będzie można wziąć udział warsztatach, na których powstaną ekologiczne mydełka, ekoludki z żywymi włosami, magnesy i herbaciane „babie lato”. Do tego animacje, rodzinna krzyżówka ekologiczna, warsztaty tworzenia sznurków do wielkich baniek mydlanych, warsztaty cyrkowe, pokaz ogniowo-ledowo-pirotechniczny. Dzieciaki będą zachwycone szczudlarzami, a dobrą zabawę zapewnią konkursy na ekomodę gazetową, ekopojazd, okręt oraz ubijanie masła. Rodziców z pewnością zainteresuje prelekcja na temat ekologicznej postawy życiowej i zdrowego stylu życia. Całość zakończy się bańkowym happeningiem. Uczestnicy pikniku przez 30 min będą samodzielnie puszczać wielkie bańki mydlane.

Ekologiczny piknik rodzinny na osiedlu B odbędzie się 11 września w godz. 16-19 na Dziedzińcu Teatru Małego w Tychach (ul. Hlonda1). Wstęp wolny. Informację znajdźcie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia