Świnka Peppa na żywo

piątek 9 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 8 października 2022
Gdzie: Jaworzno
Czy Wasze pociechy są fanami sympatycznej Świnki Peppy? Bohaterkę ulubionej kreskówki spotkacie na żywo i wspólnie z nią będziecie świętować jej urodziny. Spektakl to solidna dawka śpiewu, tańca i dobrej zabawy.

Spektakl „Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka” to wspaniałe kostiumy, gra aktorska pośród dekoracji przeniesionych wprost z animowanego świata. Do tego muzyka, taniec, niespodzianki oraz błotne kałuże, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky. Przedstawienie przeznaczone jest dla maluszków już od 2. roku życia.

Świętuj i baw się razem z Peppą

Rodzinka Świnki Peppy, angażując dziecięcą publiczność przygotuje dla niej urodzinową niespodziankę. Wybierając dekoracje i kostiumy najmłodsi będą aktywnie uczestniczyć w świętowaniu. Wszyscy razem będą bawić się i poszukają Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik. Przedstawienie inspiruje maluchy i uczy przeżywania pozytywnych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Spektakl dla całej rodziny

Sympatyczną świnkę będzie można zobaczyć 8 października o godz. 10, 13 lub 16 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie (ul. Inwalidów Wojennych 2) . Koszt biletów uzależniony jest od miejsca na widowni i wynosi od 35 do 80 zł. Bilety można zakupić na stronie  KupBilecik.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl . Czas trwania spektaklu wynosi 60 min (plus przerwa).

Kategoria: Wydarzenia