Rodzinny show z gigantycznymi robotami

poniedziałek 12 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 27 października 2022 - piątek 28 października 2022
Czeka na Was fascynująca podróż po galaktyce. Przeniesiecie się w przyszłość i zobaczycie na żywo 2,5 metrowych Stalowych Gigantów. Spektakl to również pokaz laserowy i świetlny, niesamowite efekty dźwiękowe i interaktywna zabawa.

Widowisko „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” to interaktywne show dla całej rodziny, gdzie zaciera się granica między rzeczywistością a fantazją. Spektakl to mierzący 2,5 m Stalowi Giganci, wirtualne postacie i spektakularna scenografia. Publiczność dowie się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmie udział w grach interaktywnych (wystarczy zainstalować specjalną aplikację na telefonie).

Zobacz przyszłość na własne oczy

W podróż po galaktyce widzowie wybiorą się z kapitan Alkioną i jej pomocnikiem androidem Willim. Na czas przedstawienia sala widowni zamieni się w kabinę statku kosmicznego, a jego załoga i pasażerowie staną się zakładnikami znanego kosmicznego pirata - generała Crasha. Po awaryjnym lądowaniu na jednej z niezidentyfikowanych planet spotykają dziwnych mieszkańców – Gigantów Robotronsów. Czy wspólnie uda im się pokonać generała?

O tym przekonacie się już 27 października o godz. 18 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza (ul. Warszawska 2) w Sosnowcu oraz 28 października o godz. 18 w Pałacu Młodzieży (ul. Mikołowska 26) w Katowicach. Bilety w cenie od 30 zł do 65 zł można zakupić tutaj. Show dedykowane jest dzieciom w wieku od 3 lat.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu