Piknik z chustonoszeniem i dobrą zabawą

wtorek 20 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 23 września 2022
Animacje, gry, bańki mydlane, malowanie buziek, gra terenowa, wykłady z doradcą laktacyjnym, chustonoszenia, edukacji domowej -te i wiele innych atrakcji znajdziecie w Fabryce Pełnej Życia.

Piknik Rodzinny w dąbrowskiej Fabryce Pełnej Życia to atrakcje dla dzieci i ich rodziców. Na zewnątrz będzie można się bawić, uczestnicząc w animacjach, tańcach, malowaniu buziek, konkurencjach sportowych, grze terenowej. Do tego pokazy sztuk walki, warsztaty rolkowe i wiele innych aktywności na świeżym powietrzu. Dla rodziców odbędą się wykłady z dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą uroginekologicznym, doradcą pieluchowania wielorazowego, laktacyjnym i chustonoszenia.

Impreza odbędzie się 23 września w godz. 13-19 w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3) w Dąbrowie Górniczej. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku