Targi mody vintage w Kosmosie

środa 21 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos
    fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos
Kiedy: 
  • sobota 24 września 2022
Gdzie: Katowice
Jesteś mamą nastolatki? A może sama lubisz niebanalne ubrania? To coś dla Was – targi mody vintage z mnóstwem perełek i cennymi poradami, warsztatami oraz modowymi inspiracjami na dużym ekranie.

Moda na Kosmos już po raz 2. będzie gościć w katowickim Kinie Kosmos. Wydarzenie powstało z miłości do mody dawnych lat i klasyki filmowej.

Targi mody vintage, warsztaty i kino

W holu kina od godz. 12 odwiedzający znajdą wystawców ze Śląska, jak i z całego kraju. Na stoiskach będzie można wypatrzeć mnóstwo perełek. Nie zabraknie cennych porad, jak w morzu secondhandowych ubrań odnaleźć najciekawsze egzemplarze. Z kolei na dużym ekranie zagości klasyka kina: „Casablanca” (godz. 16), „Gorączka sobotniej nocy” (godz. 18.30). Filmy nie tylko na stałe wpisały się w filmowy kanon, ale bardzo mocno wpłynęły na modę swoich czasów. Pokazy filmów poprzedzą prelekcje dotyczące związków mody i kina. Wydarzenie to również ciekawe warsztaty (godz. 14) dla wszystkich miłośników i miłośniczek buszowania po lumpeksach, które dotyczyć będą rozpoznawania wieku znalezionych ubrań.

Targi mody vintage odbędą się 24 września w godz. 12-19.30 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Wstęp 5 zł lub darmowy z biletem do kina (bilet normalny – 16 zł, ulgowy – 13 zł). Bilety można zakupić online. Na warsztaty obowiązują zapisy do 23 września do godz. 21 na maila: kasa@kosmos.katowice.pl (w treści koniecznie jest podanie imienia i nazwiska uczestnika/-ki).

Kategoria: Wydarzenia