Czuły Festiwal z psiakami w roli głównej

czwartek 22 września 2022
Kiedy: 
  • sobota 24 września 2022 - niedziela 25 września 2022
Co na Was czeka - klimatyczna „Zielona Joga”, zajęcia z psiej fizjoterapii, wystawy, a dla najmłodszych edukacyjny blok z warsztatami robienia szarpaków i zajęciami z dogoterapeutą.

Czuły Festiwal to wiele inicjatyw, które odbędą się w kilku miejscach Tarnowskich Gór w tym samym czasie. Pod lupę zostaną wzięte emocje.

Joga, dogoterapia i fotoakcja

Festiwal rozpocznie się „Zieloną Jogą” wśród roślin. Następnie właściciele czworonogów wezmą udział w zajęciach z psiej fizjoterapii. Uczestnicy będą się uczyć i ćwiczyć na pluszakach. Nie zabraknie ciekawych wykładów. O pierwszej pomocy dla zwierząt opowie lekarz weterynarii Łukasza Łebka (znany jako nie zadzieraj z weterynarzem). Najmłodsi również znajdą coś dla siebie „psiaki i kociaki kochają dzieciaki”. W programie: warsztaty robienia szarpaków, dmuchany zamek, spotkanie z podopiecznymi schroniska, zajęcia z psim dogoterapeutą. Ponadto fotoakcja – każdy chętny będzie mógł okazać sobie czułość w plenerowym studio, wystawa „Czym jest LePsie?!”, instalacja artystyczna „Telefon na wietrze” i wiele innych.

Czuły Festiwal odbędzie się w dniach 24-25 września w Tarnowskich Górach. Cześć wydarzeń zaplanowano w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Dokładny program festiwalu znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie TCK. Wejście na wszystkie wydarzenia jest darmowe. Podczas trwania całego festiwalu będą zbierane fundusze na dalsze ratowanie życia podopiecznych Stowarzyszenia LePsie Życie, które działa na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

Kategoria: Wydarzenia