Magic Circus Show w Zabrzu

czwartek 22 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 6 października 2022
Gdzie: Zabrze
Wspaniali tancerze, akrobaci, klauni, iluzjoniści, a do tego fantastyczna muzyka, światła i efekty specjalne rodem z najlepszych brodwayowskich produkcji – tego niezwykłego świata cyrku i magii będziecie mogli doświadczyć już niebawem w Zabrzu.

Magic Circus Show to stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko pełne magii, cyrkowych akrobacji i sztuczek.

Znikanie, lewitacja i nieziemskie ewolucje

Artyści z wielu stron świata, powietrzni akrobaci i ewolucje kilkanaście metrów nad sceną, to tylko niektóre z atrakcji. Podczas wydarzenia zobaczycie też zachwycającą kobietę-gumę, pokaz hula hop, wspaniałych żonglerów, rolkarzy i śmiesznych klaunów. To wszystko w takt przebojów z najsłynniejszych kinowych bajek. Zobaczycie także 10 największych hitów światowej magii i iluzji. Będziecie świadkami, jak ludzie i przedmioty znikają i pojawiają się ponownie oraz jak lewitują w powietrzu. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone tym zaskakującym, zabawnym, barwnym i dynamicznym widowiskiem.

Magic Circus Show odbędzie się w czwartek 6 października o godz. 17.30 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, przy ul. Gen. de Gaulle’a 17. Bilety w cenie 59, 69, 100 i 120 zł (w zależności od miejsca) są do nabycia tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku