Poranek z Pompikiem i Florką

środa 26 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 29 października 2022 - niedziela 30 października 2022
Pouczające i gwarantujące mądrą rozrywkę polskie bajki zobaczycie w Multikinie. Na dużym ekranie przygody m.in. Agatki, żubra Pompika, Florki. Poranek to świetna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie.

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Najmłodszym z pewnością spodoba się możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie. Seans trwa ok. 55 minut.

Bajki z Polski

Podczas najbliższego Poranka dzieci i rodzice zobaczą #bajkizpolski. To projekt, w ramach którego prezentowane są najciekawsze filmy i seriale animowane dla najmłodszego widza, wyprodukowane w ostatnich latach w Polsce. Dzieci zobaczą wybrane odcinki seriali: „Żubr Pompik”, „Przytul mnie”, „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale”, „Przedszkolaki”, „Opowiadania z piaskownicy”.

„Poranek: Bajki z Polski” będziecie mogli obejrzeć w sieci kin Multikino na Śląsku 29 i 30 października o godz. 10 w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83),  Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Tychach City Point (Aleja Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c), Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety już od 15,90 zł można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia