Gratka dla fanów pięknych kamieni

poniedziałek 26 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
Kiedy: 
  • sobota 1 października 2022 - niedziela 2 października 2022
Gdzie: Sosnowiec
Minerały, kamienie szlachetne, ręcznie robiona biżuteria, meteoryty i kości dinozaurów sprzed milionów lat – tak zapowiada się Giełda Minerałów. Na stoiskach produkty zaprezentują wystawcy z Polski, jak i z zagranicy.

Giełda minerałów, biżuterii i skamieniałości to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury i zobaczyć piękno procesów geologicznych. Na stoiskach będzie prezentowana biżuteria ręcznie robiona, jedyne w swoim rodzaju minerały, kamienie szlachetne, a także kości dinozaurów.

Wydarzenie odbędzie się 1-2 października w godz. 10-18 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu (ul. Braci Mieroszewskich 91 ). Bilety w cenie 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy można zakupić tutaj. Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku