Jesienne wyzwanie z klockami LEGO

wtorek 27 września 2022
Kiedy: 
  • sobota 8 października 2022
Lubicie wspólnie razem z dziećmi bawić się najpopularniejszymi klockami świata? To coś dla Was - warsztaty z LEGO. Na zajęciach powstaną m.in kolorowe liście i październikowe krajobrazy.

Wyzwanie LEGO to warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 104 lat w Tarnogórskim Centrum Kultury. Tematem przewodnim pierwszego powakacyjnego spotkania będzie jesień. Najmłodsi zaprojektują kolorowy krajobraz, liście i inne atrybuty jesiennych wypadów do parku. Wybór tematu będzie należał do nich. Wykorzystają do tego bogate zasoby klocków TCK, które niewątpliwie stwarzają wiele możliwości do budowy wspaniałych konstrukcji.

Zajęcia odbędą się 8 października o godz. 11 (grupa 1) i o godz. 13.00 (grupa 2) w sali baletowej w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Każde zajęcia trwają 1 godzinę. Bilety w cenie 5 zł można zakupić online

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku