Rodzinny piknik w Tajemniczym Ogrodzie

środa 28 września 2022
Kiedy: 
  • sobota 1 października 2022
Gdzie: Sosnowiec
Warsztaty plastyczne, koło fortuny z nagrodami, bookcrossing, kolorowe warkoczyki, tatuaże, a także okazja do bezpłatnego oznakowania roweru – tak zapowiada się piknik w Bibliotece Tajemniczy Ogród.

„Biblioteka bez barier – rozbudowa podjazdu” to projekt z tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Biblioteki Tajemniczy Ogród w Sosnowcu. Piknik to promocja tego przedsięwzięcia.

Atrakcje dla dorosłych i dzieci

W ogrodzie biblioteki każdy znajdzie coś dla siebie. W programie: prezentacja produktów ekologicznych i porady na temat zdrowego odżywiania, warsztaty plastyczne, koło fortuny z nagrodami, wymiana książek między czytelnikami, kolorowe warkoczyki, tatuaże i baloniki dla dzieci. Straż Miejska przygotuje również kilka niespodzianek dla najmłodszych oraz bezpłatnie oznakuje rower (wystarczy dowód zakupu roweru/faktura, kopia dowodu zakupu i dowód osobisty). Na stoisku konsultacyjnym będzie można oddać głos w Budżecie Obywatelskim z pomocą bibliotekarza.

Rodzinny piknik odbędzie się 1 października w godz. 11-1 w ogródku Biblioteki Tajemniczy Ogród w Sosnowcu (ul. S. Grota Roweckiego 23). Wstęp wolny. Informację znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia