Pierwsze spotkanie z teatrem

piątek 30 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 9 października 2022
Gdzie: Rybnik
Kolory, zapachy, kształty – „Witajki i Papatki” to prawdziwa uczta sensoryczna dla najmłodszych. Do tego wyciszona atmosfera i łagodne dźwięki, które pozwolą widzom delikatnie wniknąć w świat teatru.

W październikową niedzielę na scenie Domu Kultury Chwałowice w Rybniku wystąpi Teatr Chrząszcz w Trzcinie. Aktorzy zabiorą najmłodszych widzów w magiczny świat teatru. Spektakl dla najnajów czyli małych dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia „Witajki i Papatki” jest oparty na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach, co pozwala młodym widzom wyciszyć się i skupić. Motywem przewodnim będą dłonie, które służą m.in. do witania, żegnania, zapoznawania się i bawienia. Na oczach dzieci na scenie pojawia się śnieg, kwiaty, pszczoły, łąka, morze. Nie zabraknie muzyki na żywo przy wykorzystaniu różnych nietypowych instrumentów.

Spektakl będzie można zobaczyć 9 października o godz. 11 w Domu Kultury Chwałowice (ul. 1 Maja 91b) w Rybniku. Bilety w cenie 15 zł można zakupić online lub w kasie domu kultury. Przedstawienie to 35 min wyciszenia i 20 min zabawy. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub tutaj.

Kategoria: Wydarzenia