Interaktywna wystawa Playmobil

piątek 30 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 26 września 2022 - sobota 8 października 2022
Gdzie: Czeladź
Dzieci będą mogły bawić się w trzech strefach: piratów, księżniczek i rycerzy oraz w Świecie City Life. Czeka na nie ogromny statek, gigantyczny zamek, wóz strażacki, wystawa skorupiaków i laboratorium Czarnoksiężnika.

„Trzy światy zabawy” to interaktywna wystawa Playmobil w centrum handlowym M1 Czeladź. Fani klocków będą mogli bawić się w świecie piratów, księżniczek i rycerzy oraz City Life.

Piracka przygoda, eksperymenty i minikino

Wystawa to atrakcje interaktywne, ulubione postacie w rozmiarze XXL i wspaniała scenografia. Dzieci znajdą tu wielki piracki statek z bocianim gniazdem, armatą, mapami, skarbami i kącikiem plastycznym. W świecie księżniczek i rycerzy będzie można bawić się w gigantycznym zamku. W dniach 3 i 8 października zostanie w nim ustawione Laboratorium Czarnoksiężnika, w którym w godz. 11-19 będą odbywać się pokazy fizyczno-chemiczne. Najmłodsi zobaczą doświadczenia z suchym lodem, eksperymenty z ciśnieniem atmosferycznym, wybuchy piany i wiele innych. W świecie City Life dobrą zabawę zapewni wóz strażacki XXL, wystawa skorupiaków, kolorowanki interaktywne i minikino z wygodnymi leżaczkami. Nie zabraknie strefy swobodnej zabawy, gdzie można układać swoje budynki, bawić się Playmobil oraz ścianki foto.

Wystawa jest czynna codziennie od 26 września do 8 października w godzinach otwarcia centrum M1 Czeladź (ul. Będzińska 80). Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia