Gra terenowa i złota jesień w Parku Śląskim

poniedziałek 3 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 8 października 2022
Gdzie: Chorzów
Lubicie spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? To coś dla Was – jesienna gra terenowa. Zbierzcie drużynę i bawcie się dobrze. Obowiązują zapisy. Sprawdźcie szczegóły.

Jesienna gra terenowa w Parku Śląskim będzie zaliczać się do parkowego „kompasu”. To gry terenowe różnego rodzaju – związane z porami roku, fabularne, ale również takie, w których trzeba wykazać się orientacją w terenie. Za każdą ukończoną prawidłowo grę (przejście całości trasy i wykonanie wszystkich zadań) drużyny otrzymają pieczątkę. Dodatkowo obowiązuje punktacja za poprawność wykonanych zadań i najlepszy czas. Pod koniec roku kompasy będą zbierane, a najlepsze drużyny otrzymają nagrody.

Najbliższa gra odbędzie się 8 października w Parku Śląskim w Chorzowie. Start przed budynkiem Dyrekcji Parku Śląskiego (Aleja Różana 2). Karty gry będzie można pobrać w godz. 11-14, zakończenie gry o godz. 16. Na starcie każda z drużyn otrzyma długopis, kartki, mapkę z zaznaczonymi punktami. Drużyna może liczyć od 1 do 5 osób. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 7 października do godz. 16 na adres mailowy: marketing@parkslaski.pl. Udział w grze jest bezpłatny. Informację znajdziecie na FB Parku Śląskiego

Kategoria: Wydarzenia