Filmowy poranek z Bingiem

czwartek 3 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 listopada 2022
Wasza pociecha jest fanem Binga? Z pewnością ucieszy ją możliwość obejrzenia przygód niesfornego króliczka na dużym ekranie. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie. W ramach Filmowych Poranków w kinie Helios na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Domek”, „Przezwiska”, „Spanie w namiocie”, „W autobusie”, „Magnesy”, „Sklep”, „Piłka”, „Wypadek”. 

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluchy mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy" upominek. Czas trwania pokazów to 58 minut.

„Bing, cz. 3” obejrzymy 6 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie: 17.90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 19,90 zł (na 3 dni przed seansem), 21,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia