Dzień psiaka – impreza dla miłośników czworonogów

piątek 7 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 8 października 2022
Gdzie: Katowice
Razem ze swoim pupilem możecie wystartować w biegu i wesprzeć katowickie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Wydarzenie to również piknik z pokazami psich sportów, umiejętności psa policjanta, strażaka.

Katowicki Dzień Psiaka to impreza dla wszystkich miłośników czworonogów. Uczestnicy będą mogli wystartować w godz. 10-11 w biegu ze swoim psem. Do pokonania będzie dystans 5 km w Parku Kościuszki. Można wystartować w trzech kategoriach: damskiej, męskiej oraz drużynowej. W skład drużyny mogą wchodzić maksymalnie: 2 osoby dorosłe (minimalnie 1 – która jest liderem drużyny) plus 3 dzieci oraz 4 psy (maksymalnie 2 psy na osobę pełnoletnią). Obowiązuje rejestracja online (do 7 października do godz. 23.59) lub w dniu zawodów w godz. 8.30-9.50. Szczegółowy regulamin biegu dostępny jest tutaj. Po godz. 11 startuje psi piknik. Uczestnicy zobaczą psie pokazy m.in. psa policjanta, strażaka i WOPRu. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Będzie też można oczywiście wesprzeć katowickie schronisko.

Impreza odbędzie się 8 października w godz. 8.30 -15.30 w Parku Kościuszki w Katowicach. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia