Nocowanka, kolorowe liście i przygoda z LEGO

wtorek 11 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 21 października 2022 - sobota 22 października 2022
Gdzie: Katowice
Pomysł na długi jesienny wieczór? Podpowiadamy - noc w otoczeniu LEGO, zabawa, warsztaty plastyczne, malowanie kasztanów . Dzieciaki będą zachwycone, a rodzice będą mieli czas tylko dla siebie.

W sali zabaw 1000 Klocków znajdziecie LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, robotem LEGO Boost czy też torami zjazdowymi dla samochodzików.

Jesienne nocowanie z klockami

Podczas nocowania dzieci będą nie tylko świetnie się bawić klockami LEGO, ale również wezmą udział w ciekawych zajęciach. Malowanie kasztanów i kasztanami, warsztaty plastyczne z kolorowymi liśćmi, tworzenie par liść i owoc – zapowiada się ciekawie. Nocowanie odbędzie się z 21 na 22 października w 1000 Klocków w Katowicach. Zabawa rozpocznie się o godz. 18 w piątek, a zakończy o godz. 9 w sobotę. Cena to 90 zł (obejmuje kolację i śniadanie). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. Nocowanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 6 lat.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

We wrześniu minął kolejny rok naszej działalności. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, a Wy, jak zwykle, wykazaliście się niebywałą kreatywnością i umiejętnościami. Czyje prace najbardziej nas zachwyciły? Zobaczcie.

Silesia Dzieci ma 9 lat! Czym Was zachwyca? Jak inspiruje?

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku