Halloween jak z Bajki

czwartek 20 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 28 października 2022 - sobota 29 października 2022
Gdzie: Katowice
W Bajce Pana Kleksa czeka na Was strasznie fajny program wydarzeń. Upiorne zwiedzanie, podczas którego poznacie Beboka, mroczne warsztaty z Dr. Paj-Chi-Wo, bal przebierańców oraz głębiny Królestwa Abecji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Z okazji Halloween katowicka Bajka Pana Kleksa przygotowało fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Nie zabraknie strachów, przebieranek i eksperymentów mrożących krew w żyłach.

Psoty i psikusy, duchy i magiczny kociołek czarownic

W Halloween wnętrze Bajki zamieni się w miejsce pełne małych i dużych strachów. Podczas Upiornego Zwiedzania (28 października) dzieciaki w wieku 7-12 lat zobaczą czego boi się Pan Kleks. Upiorom i strachom będzie przewodzić Bebok – sprawca wielu psot i psikusów. Zwiedzanie z pewnością spodoba się osobom, które lubią dreszczyk emocji i rozwiązywanie zagadek. Drugą propozycją na piątkowy wieczór w Bajce są eksperymenty mrożące krew w żyłach nawet samego Profesora Kleksa. Straszne Warsztaty Naukowe z Dr. Paj-Chi-Wo to pełzające robaki, kociołek czarownic i potwory z komnaty Beboka. Zajęcia będą połączeniem zabawy halloweenowej i naukowych eksperymentów dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Mroczne głębiny i bal przebierańców

28 i 29 października najmłodsi (w wieku 3-6 lat) Halloween mogą spędzić w Mrocznych Głębinach Abecji. Dzieci poznają tajemnice Królowej Aby oraz spotkają w otchłaniach oceanu stworzenia nie z tego świata. W sobotę fani przebieranek (dzieci w wieku 5-12 lat) będą świetnie się bawić na Halloweenowym Balu. Czeka na nie szalona zabawa w rytmach dziecięcych hitów, bajkowi prowadzący, konkursy z nagrodami, pyszny poczęstunek oraz wybór Króla i Królowej Balu za najlepsze przebranie. Podczas zabawy nie zabraknie warsztatów kreatywnych.

Halloweenowe atrakcje w Bajce Pana Kleksa odbędą się w dniach 28 i 29 października. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie tutaj.

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia