Ptaszarnia - rodzinne warsztaty teatralne

piątek 14 października 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum Katowice
    fot. archiwum zdjęć FB Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum Katowice
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 23 października 2022
Gdzie: Katowice
Będziecie eksperymentować z ruchem, dźwiękiem oraz tworzyć sceny zainspirowane instalacją Ptaszarnia, którą można podziwiać na dziedzińcu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum. Udział jest bezpłatny.

Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku od 6 lat. Zadania będą angażować zarówno dzieci, jak i dorosłych. Spotkanie będzie okazją do twórczej zabawy i do poszukania odpowiedzi na pytanie: Do jakiego ptaka jestem podobny(a)? Spotkanie będzie łączyć gry i zabawy aktorskie z ekspresją dźwiękową. Warsztaty poprowadzi Anna Nowak – specjalistka do spraw edukacji, instruktorka teatralna, arteterapeutka. Zajęcia będą nawiązywać do instalacji Ptaszarnia. Można ją zobaczyć wchodząc w bramę przy ul. św Jana 10 (między apteką, a wejściem głównym do Teatru).

Warsztaty rodzinne Ptaszarnia odbędą się 23 października w godz. 13-15 w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach (ul. Św. Jana 10). Obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą formularza (zgłaszamy dziecko i dorosłego). Wstęp wolny. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 506 271 604 lub mailowo: martynafras@ateneumteatr.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

We wrześniu minął kolejny rok naszej działalności. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, a Wy, jak zwykle, wykazaliście się niebywałą kreatywnością i umiejętnościami. Czyje prace najbardziej nas zachwyciły? Zobaczcie.

Silesia Dzieci ma 9 lat! Czym Was zachwyca? Jak inspiruje?

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku