Mapa marzeń z Mamą Mu i zabawa z Bolkiem i Lolkiem

poniedziałek 17 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 23 października 2022
Gdzie: Katowice
Niedzielne popołudnie możecie spędzić z Bolkiem i Lokiem lub Mamą Mu. Po seansie najmłodsi wezmą udział w warsztatach. Dzieci stworzą mapę marzeń oraz dowiedzą się na czym polega praca kinooperatora.

W ramach Filmowego popołudnia dla dzieci w Kinie Kosmos będzie można zobaczyć zestaw bajek krótkometrażowych ze Studia Filmów Rysunkowych. Na dużym ekranie w repertuarze pojawią się bajki: „Zabawy Bolka i Lolka - Mali filmowcy”, „Reksio aktor”, „Nasz dziadzio - Jak zostałem aktorem filmowym” i „Reksio - Reksio telewidz”. Po seansie odbędą się zabawy w ramach cyklu „Dobra robota! Tajemnice rzemiosła filmowego”. Za pomocą ukrytych wskazówek uczestnicy odnajdą serce kina. Oprowadzi ich kinooperator, który opowie o swojej pracy. Sens i zabawy dla dzieci od 3. roku życia.

Krówka Mama Mu i mapa marzeń

Z kolei w ramach cyklu Rodzina w kinie będzie można zobaczyć „Mama Mu wraca do domu”. Po seansie odbędą się warsztaty, na których dzieci odpowiedzą na pytanie czego naprawdę pragnie Mama Mu? Następnie dzieci wykonają mapę marzeń. Seans i warsztaty dla dzieci od 4. roku życia.

„Filmowe popołudnie dla dzieci: na planie filmowym" będzie można zobaczyć 23 października o godz. 15, a „Rodzina w kinie: Mama Mu wraca do domu" o godz. 16 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 8 zł (Filmowe popołudnie) lub 16 zł (Rodzina w kinie) można zakupić online. Liczba miejsc na zabawę oraz warsztaty jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 22 października, do godz. 21 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać imiona i nazwiska opiekuna, dziecka oraz nazwę i termin wydarzenia. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku.

Kategoria: Wydarzenia