Zobacz przygody psa Kropelki

poniedziałek 17 października 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
Kiedy: 
  • niedziela 6 listopada 2022
Na scenie zobaczycie prawdziwą historię szczeniaka, który został wrzucony do kanalizacji i uratowany przez pracowników oczyszczalni. Przedstawienie uczy dzieci, co nie powinno trafić do kanalizacji.

W ramach Niedzielnych Poranków Teatralnych na scenie dzieci zobaczą „Niezwykłe przygody psa Kropelki”. Historia szczeniaka, który został wyrzucony do kanalizacji i uratowany przez pracowników oczyszczalni wydarzyła się naprawdę wiele lat temu w Katowickich Wodociągach. Przedstawienie jest częścią ogólnopolskiej kampanii Toaleta to nie śmietnik. Zawiera treści filozoficzne, wymaga skupienia i jest doskonałym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy nie tylko z zakresu edukacji ekologicznej, ale również prawd i wartości życiowych takich jak szacunek dla istot żywych, środowiska naturalnego, zaufania, mocy płynącej z przyjaźni oraz współpracy. Nie brakuje w nim elementów komicznych oraz postaci bardzo charakterystycznych, które budują dynamikę spektaklu oraz nie pozwalają młodemu widzowi się nudzić. Przedstawienie dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Spektakl będziecie mogli zobaczyć 6 listopada o godz. 10.30 na scenie Domu Kultury Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej (ul. Chemiczna 2). Bilety w cenie 15 zł można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie Pałacu Kultury Zagłębia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku