Halloweenowe szaleństwo od kuchni

czwartek 20 października 2022
Kiedy: 
  • niedziela 30 października 2022 - poniedziałek 31 października 2022
Gdzie: Katowice
Dyniowe potwory, latające wiedźmy i upiornie dobra zabawa... w kuchni Kids’ Kitchen. Poczęstunek z duchami? Czemu nie! Już teraz zapiszcie się na zajęcia kulinarne, podczas których przygotujecie smaczne halloweenowe przekąski.

Na przełomie października i listopada ludzie na całym świecie celebrują czas poświęcony zmarłym. Przykładowo w Meksyku przygotowuje się ulubione dania zmarłych przodków i umieszcza je na poświęconych ich pamięci ołtarzach. Jeśli jesteście głodni ciekawostek, a przede wszystkim pysznego jedzenia, wybierzcie się na halloweenowe warsztaty do Kids' Kitchen. To będzie fantastyczna zabawa w gronie rówieśników i pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie zapomnijcie o strasznym przebraniu!

Pierwsze dwuipółgodzinne spotkanie pt. „Halloweenowe szaleństwo od kuchni dla młodszych” odbędzie się 30 października o godz. 10 i 13.30. Skierowane jest do dzieci od 4. do 6. roku życia, a jego koszt wynosi 100 zł. Tego samego dnia oraz dzień później (31 października) o godz. 17 odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat pt. „Halloweenowe potwory od kuchni dla starszych”. Koszt zajęć – 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz: Kids’ Kitchen.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia