Imprezka z duchami, strzygami i upiorami przy planszy

piątek 21 października 2022
Kiedy: 
  • sobota 29 października 2022
Gdzie: Chorzów
To propozycja Halloween dla małych i dużych. Wśród atrakcji dla dzieci: gry planszowe, malowanie buziek oraz straszne zabawy. Dorośli wezmą udział w mrocznych sesjach RPG i zobaczą przerażający film.

Tuż przed Halloween w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie odbędzie się impreza z dreszczykiem. To straszne dekoracje, scenografia i spotkania pierwszego stopnia z duchami, zombi, strzygami i upiorami. Przebrania uczestników mile widziane.

Halloween z planszówkami i RPG

Przez całe wydarzenie dzieci i dorośli będą mogli gać w planszówki (w godz. 14-18). Do tego malowanie buziek (w godz. 14-16), minigra terenowa i straszne zabawy. Młodzież (od 16. roku życia) i dorośli zagrają w gry RPG: „Wampir: Maskarada” oraz „Zew Cthulhu”. Na sesje RPG obowiązują zapisy. Dla starszych uczestników imprezy odbędą się dwie prelekcje: o psychologicznych aspektach horroru i grozy (prowadzenie dr Łukasz Jach, wykładowca na wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego) oraz o horrorze w komiksie. Wydarzenie zakończy się przerażającym pokazem filmowym (godz. 19) dla widzów dorosłych.

Impreza „CIM w którym straszy” odbędzie się 29 października w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie (ul. Dąbrowskiego 7). Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia