Komiksowa uczta i bajanie na dywanie

piątek 21 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 27 października 2022
Gdzie: Katowice
„Ballady i komiksy” to bezpłatne warsztaty, spektakl dla dzieci z Teatrem Lufcik na Korbkę przy akompaniamencie Śląskiej Bajarki oraz kącik z mnóstwem komiksowych propozycji.

Romantyczna uczta komiksowa w Fili nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach to warsztaty i spektakl dla dzieci. Zajęcia „Romantyczne ziny” (godz. 14) poprowadzi Edyta Bystroń - instruktorka, rysowniczka, twórczyni komiksów, ilustratorka. O godz. 17 na scenie wystąpi Lufcik na Korbkę. Dzieci zobaczą spektakl „Duszna jesień – bajanie na dywanie”. Przy akompaniamencie muzyki na żywo Śląskiej Bajarki mali widzowie poznają ciekawe legendy, opowieści z dreszczykiem i zabawne historie o śląskich straszkach i cudaczkach. Przez całe wydarzenie (w godz. 14-19) będzie dostępny kącik z komiksami. Tu dzieciaki będą mogły rozwiązać quiz - ile wiesz o bohaterach komiksowych lub stworzyć superbohaterskie zakładki.

Wydarzenie „Ballady i komiksy” odbędzie się 27 października w godz. 14-19 w Fili nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach (Podlesie, ul. Uniczowska 36). Na warsztaty obowiązują zapisy (tel. 32 2067193). Na spektakl wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia