Zabawa w świecie Playmobil

czwartek 27 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 28 października 2022 - sobota 12 listopada 2022
Gdzie: Zabrze
Na wystawie Playmobil znajdziecie 3 strefy: piracką, księżniczek i rycerzy oraz Świat City Life. W każdej z nich czekają na Was interaktywne atrakcje, a w laboratorium Czarnoksiężnika ciekawe pokazy chemiczne.

„Trzy światy zabawy” to interaktywna wystawa Playmobil, którą można zobaczyć w centrum handlowym M1 w Zabrzu. Dzieci będą mogły się bawić się w świecie piratów, księżniczek i rycerzy oraz City Life.

Wielki statek, przygoda na zamku i skorupiaki

Wystawa to atrakcje interaktywne, ulubione postacie w rozmiarze XXL i wspaniała scenografia. Dzieci znajdą tu wielki piracki statek z bocianim gniazdem, armatą, mapami, skarbami i kącikiem plastycznym. W świecie księżniczek i rycerzy będzie można bawić się w gigantycznym zamku. W dniach 5 i 12 listopada zostanie w nim ustawione Laboratorium Czarnoksiężnika, w którym w godz. 11-19 będą odbywać się pokazy fizyczno-chemiczne. Najmłodsi zobaczą doświadczenia z suchym lodem, eksperymenty z ciśnieniem atmosferycznym, wybuchy piany i wiele innych. W świecie City Life dobrą zabawę zapewni wóz strażacki XXL, wystawa skorupiaków, kolorowanki interaktywne i minikino z wygodnymi leżaczkami. Nie zabraknie strefy swobodnej zabawy, gdzie można układać swoje budynki, bawić się Playmobil oraz ścianki foto.

Wystawa jest czynna codziennie od 28 października do 12 listopada w godzinach otwarcia centrum M1 Zabrze (ul. Plutonowego R. Szkubacza1). Wstęp wolny. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia