Odlotowe wyzwanie LEGO

czwartek 27 października 2022
Kiedy: 
  • niedziela 6 listopada 2022
W ramach zajęć z najpopularniejszymi klockami świata mali i duzi zbudują samoloty, ptaki, lotniska i wszystko co jest związane z powietrzem. To od Was będzie zależeć co powstanie. Zapowiada się świetna zabawa.

Wyzwanie LEGO to warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 104 lat w Tarnogórskim Centrum Kultury. Tym razem tematem przewodnim zajęć będzie powietrze i wszystko, co jest z nim związane. Mogą powstać lotniska, samoloty, ptaki i inne fruwające stworzenia. Wybór będzie należał do uczestników. Wykorzystają do tego bogate zasoby klocków TCK, które niewątpliwie stwarzają wiele możliwości do budowy wspaniałych konstrukcji.

Zajęcia odbędą się 5 listopada o godz. 11 (grupa 1) i o godz. 13.00 (grupa 2) w sali baletowej w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Bilety w cenie 5 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku