Muzyczna zabawa z trąbką w roli głównej

piątek 28 października 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Becek
    fot. archiwum zdjęć FB Becek
Kiedy: 
  • sobota 26 listopada 2022
Gdzie: Bytom
Koncert „Maluchy w krainie dźwięku” edukuje, rozwija i dostarcza mnóstwo radości. Skierowany jest do najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Muzyka pobudzi Was do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci w Bytomskim Centrum Kultury, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. W muzyczną podróż dzieci wyruszą z muzykami filharmonii i orkiestr, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki- prof. Edwina E. Gordona.

Tratata trąbka gra...

26 listopada podczas koncertu dzieciaki posłuchają trąbki. Nie zabraknie okazji do spotkania najmłodszych z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska. Czas trwania wydarzenia będzie dostosowany do możliwości małych odbiorców (około 45 minut).

Koncert odbędzie się 26 listopada o godz. 16 w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury w Bytomiu (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 25 zł – dorosły, 15 zł – dziecko można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie Beceku.

Kategoria: Wydarzenia