Andrzejki dla dzieci z teatrem i wróżbami

czwartek 3 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 26 listopada 2022
Gdzie: Chorzów
Gdzie można wybrać się z dziećmi na andrzejki? Wesołe i rozśpiewane mole książkowe zabiorą Was do wielkiej Narodowej Biblioteki Bajkowej. Po przedstawieniu odbędą się tradycyjne wróżby.

W ramach Rodzinnego Poranka Andrzejkowego na scenie Starochorzowskiego Domu Kultury będzie można zobaczyć spektakl Teatru Trip „Na tropie zaginionej opowieści”. Po przedstawieniu odbędą się wróżby andrzejkowe. Wydarzenie skierowane jest do dzieci od 4. roku życia.

Trzy wesołe stworki i zagadka

To historia o trzech molach książkowych, które mieszkają w Narodowej Bibliotece Bajkowej. Jak co roku odbywa się remanent. Stworki odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek. Podczas kolejnego dnia pracy zaczynają się dziać tajemnicze wydarzenia, a z półki znika pewna bardzo stara i cenna książka. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak.

Rodzinny Poranek Andrzejkowy odbędzie się 26 listopada o godz. 10 w Starochorzowskim Domu Kultury w Chorzowie (ul. Siemnianowicka 59). Bilety są w cenie 18 zł lub 15 zł z Kartą Bajtel można zakupić online. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 32 2473957 lub mailowo: agnieszka_w@chck.pl. Informację znajdziecie na stronie Domu Kultury.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy