Wodny show dla całej rodziny

piątek 4 listopada 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Watershow
    fot. archiwum zdjęć FB Watershow
Kiedy: 
  • czwartek 3 listopada 2022 - niedziela 13 listopada 2022
Gdzie: Chorzów
Czegoś takiego, jeszcze nie widzieliście. 20 ton wody w basenach, 10 ton wody w powietrzu, 150 fontann i trzymające w napięciu numery akrobatyczne – tak zapowiada się Cyrk na wodzie Waterland.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć show na wodzie w ramach światowej trasy. Jednym z przystanków cyrku jest Park Śląski w Chorzowie. Watershow to ukraińska grupa, w której skład wchodzi ponad 30 artystów i akrobatów. Na scenie zaprezentują trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejszą technologię: fontanny, baseny, efekty świetlne i dźwiękowe.

Przenieś się do świata fantazji

Podczas show widzowie spotkają mieszkańców podwodnego królestwa, którzy umieją zarządzać nie tylko żywiołem wody, ale i ognia. Z pewnością podbiją serca widzów swoimi niezapomnianymi trikami, a gwiazdy, co odbijają się w wodzie, opowiedzą zadziwiającą historię miłości między niebem a ziemią.

Cyrk na wodzie Waterland będzie gościł w Parku Śląskim od 3 do 13 listopada. Namiot cyrkowy znajdziecie przy Promenadzie Gen. Ziętka 4 (duża łąka przy Kapeluszu). Bilety w cenie od 50 do 100 zł (w zależności od sektora) można kupić za pośrednictwem strony  www.biletyna.pl  oraz w kasie cyrku (w dniu widowiska kasa czynna od godz. 10). Dzieci do 3. roku życia nie muszą miec biletu (zajmuja miejsca na kolanach rodzicow).

Kategoria: Wydarzenia