Magia świąt, Park Świateł i atrakcje dla dzieci na jarmarku

poniedziałek 7 listopada 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
  • fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
Kiedy: 
  • piątek 18 listopada 2022 - niedziela 8 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Jak co roku w stolicy woj. śląskiego odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach znajdziecie ozdoby świąteczne, prezenty, swojskie produkty i wiele innych. Nie zabraknie parady mikołajkowej, lodowiska, karuzeli, a także nowości.

Już od 18 listopada Rynek w Katowicach będzie witał gości niepowtarzalną atmosferą świąt Bożego Nardzodzenia. Zapewnią ją piękne ozdoby świąteczne, atrakcje dla małych i dużych oraz stragany z pachnącymi produktami, rękodziełem, piernikami, produktami z różnych stron świata, jedzeniem i rozgrzewającymi napojami.

Park Świateł, Mikołaj, karuzela i atrakcje dla dzieci

W tym roku nowością na jarmarku będzie Minipark Świateł. Najmłodsi będą zachwyceni skrzatami schowanymi w drewnianych domkach, które śpiewem i tańcem będą cieszyć się z nadchodzących świąt, lodową krainą niedźwiadków polarnych czy też spotkaniem ze świętym Mikołajem. Do tego przejażdżka kolejką elektryczną, karuzelą i zabawa na lodowisku. Nie zabraknie parady mikołajkowej, koncertów, spektaklów teatralnych i aktywnej sceny z pracującymi elfami.

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od piątku18 listopada do niedzieli 8 stycznia na Rynku w Katowicach. Wstęp wolny. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub FB Jarmarki Śląskie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czas pomyśleć o prezentach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z czego ucieszy się maluszek, a z czego nastolatek? Mamy dla Was klika podpowiedzi. Wybór jest naprawdę spory, my polecamy kreatywną zabawę i nietuzinkową modę. Zobaczcie.

Co pod choinkę dla dziecka? Podpowiadamy