Rozśpiewany United Kids Festival

środa 9 listopada 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB United Kids Festival
    fot. archiwum zdjęć FB United Kids Festival
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 12 listopada 2022
Gdzie: Zabrze
To największy i najbardziej prestiżowy międzynarodowy festiwal dla dzieci o charakterze charytatywnym. Na scenie zobaczycie najmłodsze gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej. Wejściówki są bezpłatne.

United Kids Festival już 12 listopada będzie gościł na scenie zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca. Jego organizatorem jest jest Ruslan Kvinta – legenda ukraińskiego show-biznesu, muzyczny producent ukraińskich tv show takich jak: „The voice of Ukraine”, „The voice of Ukraine Kids” oraz „Eurovision Song Contest Ukraine”.

Dziecięca radość, muzyka i optymizm

Tematem tegorocznej edycji Festiwalu będzie pokazanie zjednoczenia między dwoma kulturami – polską i ukraińską oraz wyrażenie wdzięczności Polakom za ogromną pomoc, jaką okazują Ukraińcom. Podczas Festiwalu dzieciaki choć na chwilę będą mogły zapomnieć o wojnie i poczuć się szczęśliwie. Na scenie wystąpią dzieci w wieku od 6 do 16 lat z Polski i Ukrainy, a także artyści m.in. Tayanna, Alekseev, Kateryna Buzhynska, a także Kasia Moś, Marien, Yulia Belei, Three of us oraz inni zaproszeni goście.

Gala finałowa United Kids Festival odbędzie się 12 listopada o godz. 19 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle'a 17). Aby wziąć w niej udział należy pobrać darmowe wejściówki w kasie Domu Muzyki i Tańca (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10-18).

Kategoria: Wydarzenia