Święty Mikołaj spełni dziecięce marzenia

środa 16 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 6 grudnia 2022
Gdzie: Zabrze
Ho ho ho, mikołajki coraz bliżej! Warto już dziś zaplanować ten wyjątkowy dzień. Możecie wziąć udział w brawurowym Mikołaj Show. Poznacie tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja i poczujecie magię świąt. Po przedstawieniu dzieci otrzymają wymarzone prezenty.

W powietrzu i na scenie, w blasku reflektorów przy największych świątecznych hitach, w towarzystwie elfów i z wykorzystaniem prawdziwej magii, w swoim wielkim show prosto z Laponii wystąpi sam Święty Mikołaj. Dzieci m.in. poznają tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja i na własne oczy przekonają się, że magia świąt istnieje. A po przedstawieniu odbiorą swoje wymarzone prezenty. Mnóstwo atrakcji sprawi, że wszyscy będą wspominać tegoroczne mikołajki bardzo długo.

List do Mikołaja i wymarzony prezent

Dzieci swoje listy do Mikołaja mogą napisać już dziś i przynieść do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. W holu znajdą specjalną skrzynkę na listy (od 15 listopada do 5 grudnia). Podczas spektaklu niektóre z nich zostaną odczytane przez samego Świętego. Każdemu dziecku z publiczności elfy mogą wręczyć jeden prezent, przekazany wcześniej przez rodziców (na parterze widowni prezenty będą wręczane ze sceny, dla dzieci z miejsc na balkonach w specjalnych punktach). Prezenty można przynosić 1,4 i 5 grudnia do DMiT w godzinach otwarcia kasy. Dokładne zasady wręczania i przekazywania prezentów znajdziecie tutaj.

Wielki Świąteczny Cyrk Świętego Mikołaja „Ho ho ho Mikołaj Show” odbędzie się 6 grudnia o godz. 17 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle'a 17). Bilety w cenie od 59 zł do 120 zł można zakupić online. Wręczenie prezentu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami - wystarczy ważny bilet na spektakl. 

Kategoria: Wydarzenia