Kolorowa zabawy z teatrem

czwartek 17 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 30 listopada 2022
Spektakl pełen tańca, kolorów, humoru i zabawy teatrem, animacjami filmowymi i projekcjami – to krótka zapowiedź „Bajki o kolorach”. Nowatorskie przedstawienie już niebawem na scenie Centrum Kultury Śląskiej.

„Bajka o kolorach” to spektakl w wykonaniu Fabryki Kultury. Dzieci na scenie zobaczą opowieść, o świecie w którym kolory są zagrożone. Zły król „Jajo Smażone Patelnia Trzeci” kradnie wszystkie barwy – z powierzchni ziemi znika kolor czerwony, fioletowy, a także seledynowy. Dwójka bohaterów z Białego Królestwa postanawia uratować sytuację. Na swojej drodze napotyka mnóstwo przygód. Wkroczą m.in. w królestwo Niebieskiego Królika. Aby uratować kolor czerwony będą musieli przygotować Czerwony Koncert . Czy pomoże im w tym Biedronka i Żuk? I czy uda się ocalić się honor Malarza Muchomora?

O tym przekonacie się 30 listopada o godz. 17 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). Bilety w cenie 10 zł można zakupić w sekretariacie CKŚ (tel. 515182275). Informację znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia