Poranek ze Strażakiem Samem

środa 16 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 20 listopada 2022
To nowa odsłona Filmowych Poranków. Dzieci na dużym ekranie zobaczą przygody dzielnego Strażaka Sama i jego przyjaciół. Seans poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

20 listopada w ramach Filmowych Poranków w kinach Helios na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz. 3”. Tytułowy bohater, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „SuperNorman kontra pies pożarowy”, „Katastrofa na polance”, „Potworna mania”, „Czarodziej Wally”, „Książę w Pontypandy”, „Ukulele rządzi”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek dla najmłodszych

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

„Strażaka Sama, cz.3” zobaczycie 20 listopada o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie: 17,19 zł (4 i więcej dni przed seansem), 19,90 zł (na 3 dni przed seansem), 21,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia