Bajglove szaleństwo i tajska kuchnia na warsztatach

czwartek 17 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 19 listopada 2022
Gdzie: Katowice
Jesień wcale nie musi być nudna, a listopad może być miesiącem pełnym domowego ciepła i pysznych potraw. Kulinarne umiejętności dzieci podszlifują na zajęciach w Kids' Kitchen. Nauczą się przyrządzać smaczne bajgle, a także poznają świat kuchni tajskiej.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci uczą się gotować smacznie, zdrowo, kolorowo i ekologicznie w swobodnej atmosferze. Towarzyszy im wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością dzieli się wiedzą oraz ogromną pasją do gotowania. Warsztaty to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni.

Kulinarna przygoda dla dzieci 

19 listopada najmłodsi uczestnicy warsztatów (w wieku 4-6 lat) przygotują modne i smaczne bajgle. Przekonają się, jak łatwo jest je zrobić. Do tego podadzą smaczne, słodkie obwarzanki, upieczone według sprawdzonej, greckiej receptury. Starsze dzieci (w wieku 7-12 lat) wyruszą w egzotyczną podróż do Królestwa Syjamu. W kuchni zagoszczą kolorowe, aromatyczne i nieco pikantne orientalne, tajskie smaki. Powstaną sajgonki i spring rollsy. A na deser dzieci przygotują owocowe crumble z nasionami chia i musem z mango.

Warsztaty odbędą się 19 listopada: „Bajglove szaleństwo dla najmłodszych” w godz. 10.30-12.30, „Po tajsku cz.1 dla starszych” w godz. 13.30-15.30. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 80 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz, można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia