Magiczne andrzejki w Bajce

czwartek 17 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 26 listopada 2022 - niedziela 27 listopada 2022
Gdzie: Katowice
Zabawę pełną wróżb i magicznych sztuczek znajdziecie w Bajce Pana Kleksa. Dzieci zobaczą pokaz magii, dowiedzą się jak pomalować świat bez użycia farb i spotkają się z wiedźmą, która z woskowych figur odczyta przyszłość.

Andrzejki warto spędzić w sposób niezwykły. Ciekawą propozycję dla najmłodszych przygotowała Bajka Pana Kleksa. Dzieci wezmą udział w wyjątkowym pokazie magii i poznają tajniki iluzji. Przekonają się dlaczego balony są najlepszym przyjacielem iluzjonisty, ile w magiku jest z ogrodnika czy też dowiedzą się jak pomalować świat bez użycia farb. Następnie znajdą się w gabinecie wróżb, gdzie za pomocą zaklęć, losów i wróżenia z kart odkryją swoją przyszłość. Na sam koniec każdy uczestnik wykona swój wyjątkowy amulet szczęścia i odbierze słodycz z przepowiednią. Nie zabraknie magicznego nastroju oraz wiedźmy z prawdziwego zdarzenia, która z wcześniej przygotowanych woskowych figur odczyta, co przyniesie przyszłość.

Andrzejki odbędą się 26 listopada o godz. 16 i 18 oraz 27 listopada o godz.10.30 i 12.30 w Bajce Pana Kleksa w Katowicach (ul. Porcelanowa 23). Bilety w cenie 90 zł (rodzic i dziecko) można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie Bajki.

Partner Strategiczny Bajki Pana Kleksa – Tauron Polska Energia S.A.

Kategoria: Wydarzenia