Wonne czary i smakowite dziwy

środa 23 listopada 2022
Kiedy: 
  • sobota 26 listopada 2022
Gdzie: Katowice
Powstaną w kuchni Kids' Kitchen. Na warsztatach dzieci nauczą się wykorzystywać bogactwo naturalnych składników. Będzie pachnąco, kolorowo i egzotycznie. Mali kucharze przygotują m.in. cynamonki i pad thai.

Dzięki zajęciom w Kids’ Kitchen dzieci nauczą się gotować smacznie, zdrowo, kolorowo i ekologicznie. W kulinarnej przygodzie towarzyszy im wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością dzieli się wiedzą oraz ogromną pasją do gotowania. Warsztaty to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni.

Cynamonowo i po tajsku

26 listopada najmłodsi uczestnicy warsztatów (w wieku 4-6 lat) przygotują cynamonki i gyrosa. Starsze dzieci (w wieku 7-12 lat) wyruszą w egzotyczną podróż do Królestwa Syjamu. W kuchni zagoszczą kolorowe, aromatyczne i nieco pikantne orientalne, tajskie smaki. Dzieci ugotują pad thai, a na deser przygotują owocowe crumble.

Warsztaty odbędą się 26 listopada: „CynamonowoNam” w godz. 10.30-12.30, „Po tajsku cz.2 dla starszych” w godz. 13.30-15.30. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 80 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz, można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia