Pippi, Królowa Śniegu i Bałwanki zabiorą dzieci do „Świata Bajki”

środa 23 listopada 2022
  • fot. mat. Teatr Muzyczny Wit Wit
    fot. mat. Teatr Muzyczny Wit Wit
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 26 listopada 2022 - sobota 7 stycznia 2023
Gdzie: Gliwice
Trzy wyjątkowe spektakle teatralne, warsztaty aktorskie dla dzieci i dobra zabawa. To cykl bezpłatnych spotkań „W świecie bajki” dla całej rodziny. Na scenie zobaczycie aktorów Teatru Muzycznego Wit-Wit.

„W świecie bajki” to bezpłatne spotkania z teatrem skierowane do rodzin z dziećmi (od 3. roku życia). Po przedstawieniu, w drugiej części spotkania będą odbywać się warsztaty artystyczne. W planie m.in. praca z rekwizytem, dykcja i wokal, reżyseria planu żywego. Partnerem projektu jest Teatr Muzyczny Wit-Wit, który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia.

Pippi i warsztaty pantomimy

Cykl spotkań rozpocznie się od „Przygody Pippi”. 26 listopada na scenie dzieci i ich rodzice zobaczą piegowatą dziewczynkę, w kolorowych pończochach i w czarnych za dużych butach. Pippi ma ogromną siłę, jest zaradna i pomysłowa. Umie wyjść z niejednej opresji z uśmiechem na ustach. Po spektaklu odbędą się warsztaty pantomimiczne. 17 grudnia na scenie dzieci zobaczą „Królową Śniegu”, a 7 stycznia „Bałwany chcą odmiany”.

Przedstawienia i warsztaty w ramach cyklu „W świecie bajki” odbędą się 26 listopada, 17 grudnia i 7 stycznia o godz. 11 w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź” w Gliwicach (ul. Partyzantów 25). Spotkania będą trwały ok 2,5 godziny. Udział w spektaklach i warsztatach jest bezpłatny. Informacje znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czas pomyśleć o prezentach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z czego ucieszy się maluszek, a z czego nastolatek? Mamy dla Was klika podpowiedzi. Wybór jest naprawdę spory, my polecamy kreatywną zabawę i nietuzinkową modę. Zobaczcie.

Co pod choinkę dla dziecka? Podpowiadamy