Gdzie jest renifer Bru? Rozwiąż zagadkę

wtorek 29 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 grudnia 2022 - niedziela 4 grudnia 2022
Gdzie: Mikołów
Na kilka dni przed 6 grudnia okazuje się, że w zaprzęgu świętego Mikołaja kogoś brakuje. Jak to możliwe? Co się z nim stało? Zagadkę rozwiążecie podczas gry terenowej w Śląskim Ogrodzie Botanicznym.

Jak co roku wesołe stado reniferów świętego Mikołaja chce dostarczyć dzieciom prezenty. Wszystko było by wspaniale gdyby nie fakt, że w zaprzęgu brakuje jednego zwierzaka. Gdzie jest Bru? Dlaczego zniknął i co się z nim stało? Dzieci odkryją podczas gry terenowej w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. W świątecznej atmosferze przeżyją niezapomnianą przygodę. Aby wyruszyć w trasę należy pobrać mapę w świątecznym okienku na dziedzińcu. Dla podróżników, którzy ukończą grę przygotowano upominek, który wręczy tajemniczy gość.

Zabawa odbędzie się 3 i 4 w godz. 14-19 grudnia w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Koszt udziału to 10 zł – od dziecka. Nie zapomnijcie o ciepłym, wygodnym ubraniu oraz latarkach/czołówkach (jeżeli planujecie zabawę po godz. 16). Szczegóły znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia