"Niedoparki" i urodziny Śnieżki z animacją poklatkową

piątek 9 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
    fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 11 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
Skaczą na jednej nodze, robią psikusy i śpiewają śmieszne piosenki – przygody Niedoparków zobaczycie na dużym ekranie w Kinie Kosmos. Po seansie odbędą się warsztaty animacji poklatkowej z okazji urodzin Królewny Śnieżki.

W życiu Niedoparków nie ma miejsca na nudę. Kawały, śpiewnie śmiesznych piosenek, a czasami niebezpieczne zabawy. Są wśród nich również tacy, którzy należą do gangów, organizują skarpetkowe porwania i żądają okupów. Animację „Niedoparki” dzieci zobaczą 11 grudnia w Kinie Kosmos. Po seansie odbędą się warsztaty „85. urodziny Królewny Śnieżki”. Rocznica premiery kultowej bajki będzie doskonałą okazją, aby poznać świat animacji poklatkowej, czyli techniki w jakiej powstawały pierwsze filmy Disneya.

„Niedoparki” będzie można zobaczyć 11 grudnia o godz. 16 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Na warsztaty obowiązują zapisy (przyjmowane do 10 grudnia do godz. 21) pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać imiona i nazwiska opiekuna i dziecka oraz nazwę i termin wydarzenia. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku. Bilety w cenie 16 zł można zakupić online. Więcej informacji znajdziecie na stronie Kina Kosmos.

Kategoria: Wydarzenia