Zaprzęg świętego Mikołaja z reniferami odwiedzi Chorzów

poniedziałek 12 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Chorzów
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Chorzów
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 15 grudnia 2022 - niedziela 18 grudnia 2022
Gdzie: Chorzów
Smaczne jedzenie, gorące napoje, zaprzęg świętego Mikołaja z reniferami, stoiska z ozdobami i upominkami świątecznymi, warsztaty rękodzieła i występy artystyczne – to wszystko znajdziecie na chorzowskim Rynku.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Chorzowie to domki z rozmaitymi przysmakami, lokalnymi wyrobami, rękodziełem i świątecznymi ozdobami. Stoiska będą czekać na gości w dniach 15-18 grudnia. Jarmarkowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji. W specjalnym namiocie odbędą się bezpłatne warsztaty rękodzieła. Pod okiem instruktorów powstaną ozdoby świąteczne m.in. drewniane bombki, dzieci ozdobią pierniczki. Frajdą dla najmłodszych będzie zagroda z elfami, Mikołajem i żywymi reniferami (w czwartek w godz. 15-19, w piątek i sobotę w godz. 12-17) oraz fontanna świetlna złożona z 9 tys. 720 punktów świetlnych i 288 bombek. Do tego pokaz kulinarny Remigiusza Rączki, występy lokalnych artystów, koncert bożonarodzeniowy „Raduj się świecie” w wykonaniu Teatru Rozrywki (18 grudnia godz. 18).

Jarmark odbędzie w dniach 15-18 grudnia na Rynku w Chorzowie. Domki wystawiennicze będą czynne w tygodniu w godz. 10-20, w weekend w godz. 10-21. Program jarmarku znajdziecie na stronie Miasta lub stronie wydarzenia na FB.

Kategoria: Wydarzenia