Gwiazdka z gwiazdami

wtorek 13 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Dąbrowa Górnicza
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Dąbrowa Górnicza
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 18 grudnia 2022
Piotr Polk, Krzysztof Respondek, Michał Wiśniewski, Ewelina Lisowska, Jan Kliment i inni. Do tego pół tysiąca prezentów dla dzieci, muzyka, wigilijny stół, warsztaty rękodzielnicze. Impreza „Gramy z gestem” już wkrótce.

W niedzielę 18 grudnia do bram Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej zapuka Gwiazdka. Nie zabraknie opowieści o tradycjach bożonarodzeniowych Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, relacji z największych świątecznych jarmarków w Polsce, a także ze świata.

Fabryka pełna magii

Imprezę odwiedzą gwiazdy urodzone w tym regionie m.in. Piotr Polk, Krzysztof Respondek i Krzysztof Hanke z Kabaretu Rak, Michał Wiśniewski, Ewelina Lisowska, Jan Kliment. Prowadzącymi będą Elżbieta Romanowska i Norbi. W programie znajdą się warsztaty lokalnego rękodzieła i dużo muzyki. O wigilijny stół zadbają mistrzowie kuchni - Adam Borowicz (autor programu kulinarnego-podróżniczego "Co je Borowicz na Śląsku", juror kulinarnego show "Family Food Fight. Pojedynek na smaki") i Marcin Piotrowski (mistrz świata w grillowaniu, wielokrotny medalista międzynarodowych konkursów kulinarnych). Dla dzieci przygotowano pół tysiąca prezentów, a teatr Lufcik na korbkę podgrzeje atmosferę pokazem ogniowym.

„Gramy z gestem” odbędzie się 18 grudnia w godz. 16-20 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (ul. Kościuszki 3). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia